Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu alatised komisjonid valisid tänastel istungitel endile esimehe ja aseesimehe.

Keskkonnakomisjoni esimees on Tarmo Tamm ja aseesimees Andres Metsoja. Komisjoni kuuluvad veel Yoko Alender, Mait Klaassen, Hanah Lahe, Tiit Maran, Tõnis Mölder, Pärtel-Peeter Pere ja Evelin Poolamets.

Kultuurikomisjoni esimees on Heljo Pikhof ja aseesimees Tõnis Lukas. Komisjoni kuuluvad veel Vadim Belobrovtsev, Helle-Moonika Helme, Mart Helme, Ester Karuse, Liina Kersna, Signe Kivi, Margit Sutrop, Kadri Tali ja Tanel Tein.

Maaelukomisjoni esimees on Urmas Kruuse ja aseesimees Rene Kokk. Komisjoni kuuluvad veel Arvo Aller, Aleksei Jevgrafov, Juku-Kalle Raid, Maido Ruusmann ja Andrus Seeme.

Majanduskomisjoni esimees on Priit Lomp ja aseesimees Lauri Laats. Komisjoni kuuluvad veel Rain Epler, Mario Kadastik, Siim Kallas, Erkki Keldo, Mart Maastik, Andres Sutt ja Toomas Uibo.

Põhiseaduskomisjoni esimees on Igor Taro ja aseesimees Jaak Valge. Komisjoni kuuluvad veel Anti Allas, Ants Frosch, Andrei Korobeinik, Katrin Kuusemäe, Helir-Valdor Seeder, Pipi-Liis Siemann, Timo Suslov, Urve Tiidus ja Aleksandr Tšaplõgin.

Rahanduskomisjoni esimees on Annely Akkermann ja aseesimees Jaak Aab. Komisjoni kuuluvad veel Martin Helme, Aivar Kokk, Maris Lauri, Jürgen Ligi, Jevgeni Ossinovski, Siim Pohlak, Marek Reinaas, Kersti Sarapuu, Aivar Sõerd ja Hendrik Johannes Terras.

Riigikaitsekomisjoni esimees on Kalev Stoicescu ja aseesimees Leo Kunnas. Komisjoni kuuluvad veel Enn Eesmaa, Raimond Kaljulaid, Meelis Kiili, Ants Laaneots, Alar Laneman, Priit Sibul, Peeter Tali ja Kristo Enn Vaga.

Sotsiaalkomisjoni esimees on Õnne Pillak ja aseesimees Riina Solman. Komisjoni kuuluvad veel Kalle Grünthal, Andre Hanimägi, Karmen Joller, Tanel Kiik, Helmen Kütt, Irja Lutsar, Eero Merilind ja Kristina Šmigun-Vähi.

Väliskomisjoni esimees on Marko Mihkelson ja aseesimees Henn Põlluaas. Komisjoni kuuluvad veel Maria Jufereva-Skuratovski, Eerik-Niiles Kross, Johanna-Maria Lehtme, Anti Poolamets, Reili Rand, Urmas Reinsalu ja Luisa Rõivas.

Õiguskomisjoni esimees on Eduard Odinets ja aseesimees Anastassia Kovalenko-Kõlvart. Komisjoni kuuluvad veel Anti Haugas, Jaanus Karilaid, Kert Kingo, Liisa-Ly Pakosta, Mati Raidma, Valdo Randpere, Vilja Toomast ja Varro Vooglaid.

Fotod istungeilt (autor Erik Peinar / Riigikogu Kantselei)

Riigikogu pressiteenistus
Merilin Kruuse
tel 631 6592, 510 6179
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside