Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eestisse saabus täna kahepäevasele visiidile Leedu parlamendi esimees Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Täna hommikul kohtub ta Toompeal Riigikogu esimehe Jüri Ratasega. Kohtumisel osalevad ka väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must.

Seejärel kohtub Viktorija Čmilytė-Nielsen Kadriorus president Kersti Kaljulaidiga.

Pärastlõuna kohtub Leedu parlamendi esimehega Riigikogu aseesimees Hanno Pevkur. Kohtumisel osalevad Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ja Euroopa Liidu asjade komisjoni aseesimees Riina Sikkut.

Päeva jooksul toimivad veel kohtumised Riigikogu rahanduskomisjoni esimehe ja Riigikogu Eesti-Leedu parlamendirühma esimehe Erki Savisaare, Riigikogu sotsiaalkomisjoni aseesimehe Helmen Küti ning haridus- ja teadusministeeriumi kantsleri Mart Laidmetsaga.

Leedu parlamendi esimees külastab ka Eesti tarbekunsti- ja disainimuuseumi, kus tutvub näitusega „Sissejuhatus Eesti disaini“ ning kohtub seejärel leedu kogukonna esindajatega.

Teisipäeva asetavad Riigikogu esimees Jüri Ratas ja Leedu parlamendi esimees Viktorija Čmilytė-Nielsen lilled Maarjamäe memoriaalile ning Paul Kerese hauale Metsakalmistul.

Riigikogu pressiteenistus
Epp-Mare Kukemelk
631 6356, 515 3903
[email protected]
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside