Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Indoneesia pealinnas Jakartas visiidil viibiv Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon kohtus Indoneesia Parlamendi Ülemkoja esimehe Irman Gusmani, Esindajatekoja aseesimehe Pramono Anungi, Rahvusvahelise Parlamentaarse Koostöönõukogu liikmete ning välis- ja kaitsekomisjoni liikmetega. 

Peamiseks aruteluteemaks said Eesti võimalused Indoneesiale IT lahenduste pakkumisel. „Suure pindala ja paljude raskesti ligipääsetavate piirkondadega Indoneesial on meie lahenduste vastu suur huvi. Kindlasti on Eesti kogemused  küberkaitse ja IT teenuste alal hea võimalus pakkuda maailma suurimate riikide hulka kuuluvale Indoneesiale läbiproovitud ja toimivaid lahendusi,” ütles väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson.

Ülemkoja esimehe Irman Gusmani kinnitas oma huvi ja valmidust külastada esimesel võimalusel Eestit, et tutvuda kohapeal pakutavate võimalustega.

Lisaks väliskomisjoni esimehele Marko Mihkelsonile kuuluvad Riigikogu delegatsiooni väliskomisjoni aseesimees Enn Eesmaa ja komisjoni liige Margus Hanson.

 

Riigikogu pressitalitus
 

Tagasiside