Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ütles täna, et Eesti ja Venemaa vahelistes suhetes esinevate probleemide lahendamine on keeruline kui mitte võimatu ilma parlamentaarse diplomaatiata. Mihkelson lisas, et selle nimel on komisjon astunud samme dialoogi värskendamiseks ning kutsunud oma Venemaa kolleegid külla.

Venemaa Riigiduuma väliskomisjoni esimees Aleksei Puškov teatas eelmisel nädalal saabunud kirjas Mihkelsonile, et on valmis koos kolleegidega külastama Eestit ja kohtuma Riigikogu väliskomisjoniga arutamaks nii kahe riigi vahelisi põhimõttelisi küsimusi kui ka rahvusvahelisi probleeme.  

Puškovi kiri oli vastuseks Riigikogu väliskomisjoni esimehe jaanuaris saadetud kirjale, milles Mihkelson õnnitles uut ametisse astunud Riigiduuma väliskomisjoni esimeest ning avaldas lootust, et komisjonid jätkavad koostööd, mis avaldab positiivset mõju kahe riigi suhetele tervikuna.

Riigikogu väliskomisjon kohtus viimati Venemaa Föderatsiooninõukogu väliskomisjoniga 2006. aastal ja Venemaa Riigiduuma väliskomisjoniga 2005. aastal.

Riigikogu pressitalitus

 

 

 

 

Tagasiside