Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Menetlusse võeti 2 eelnõu, arupärimine edastati majandus- ja kommunikatsiooniministrile.

Riigikogu juhatus otsustas võtta menetlusse järgmised eelnõud ja määras neile juhtivkomisjonid:

1.Vabariigi Valitsuse poolt 17. märtsil algatatud Eesti Vabariigi valitsuse ja Ameerika Ühendriikide valitsuse vahelise investeeringute soodustamise ja vastastikuse kaitse lepingu protokolli ja selle tõlgendavate nootide ratifitseerimise seaduse eelnõu (300 SE). Eelnõuga kiidetakse heaks Eesti Vabariigi valitsuse ja Ameerika Ühendriikide valitsuse vahelise investeeringute soodustamise ja vastastikuse kaitse lepingu protokoll ja selle tõlgendavad noodid. Juhtivkomisjoniks määrati majanduskomisjon.

2.Vabariigi Valitsuse poolt 17. märtsil algatatud lepingu Eesti Vabariigi valitsuse ning Taani valitsuse ja Fääri saarte kohaliku omavalitsuse vahelise vabakaubanduslepingu lõpetamise kohta ratifitseerimise seaduse eelnõu (301 SE). Eelnõu on vajalik selleks, et täita Eesti ühinemisel Euroopa Liiduga ühinemislepingust tulenevaid kohustusi. Juhtivkomisjoniks määrati väliskomisjon.

* * *

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Meelis Atonenile edastati Riigikogu liikme Vilja Savisaare 17. märtsil esitatud arupärimine korteriühistute olukorra kohta.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside