Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv kinkis Toompeal, 9. oktoobril toimunud kohtumisel Lions Klubi Tallinn Kristiinele sümboolse koosolekuhaamri. Sellel on otsene seos klubi lastele suunatud heategevusega. Koosolekuhaamri hüüdnimeks on „Heateo Haamrike“. 

„Lions klubid on alati olnud hea näide positiivsest kodanikualgatusest,“ märkis Randjärv. Tema sõnul on vabatahtlik heategevus liberaalse ja demokraatliku ühiskonna oluliseks osaks. „Kristiine klubi keskendumine kuulmispuuetega laste ja nende perede tänuväärsele heaolu parandamisele on kindlasti rõõmustanud paljusid.“ 

 LC Tallinn Kristiine pidas väljasõidukoosoleku Riigikogus, kus peamise teemana arutati heateopäeva korraldamist Tallinna Loomaaias laupäeval, 13. oktoobril algusega kell 11. Üritusele on oodatud Tallinna Heleni Kooli ja Tartu Hiie Kooli õpilased ning Haabersti linnaosa majanduslikult raskes olukorras elavad lapsed. Nendele korraldatakse giidiga ekskursioon, peetakse piknik ning kuulatakse kontserti. Lisaks perepäeva korraldamisele, korjavad Lions klubid loomaia elanikele tammetõrusid ning teevad vajalikke heakorratöid. Heateopäeva korraldamises osalevad seitse Lions Klubi: Tallinn Kristiine, Tallinn Rocca al Mare, Tabasalu, Harju I, Tallinn Reval, Tallinn Diana ja Tallinn Veenus. 

LC Tallinn Kristiine asutati toonase Kristiine linnaosavanema Peeter Lepa poolt 1995. aastal. Klubi peamine tegevussuund on kuulmispuudega laste ja nende perede heaolu parandamine. Selle nimel tehakse koostööd Eesti Kuulmispuuetega Laste Vanemate Liidu ja Eesti Implantaadilaste Seltsiga. 

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside