Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäeval 11. veebruaril kell 13 toimub Riigikogu konverentsisaalis Euroopa Liidu asjade komisjoni, rahanduskomisjoni ja riigieelarve kontrolli erikomisjoni avalik ühisistung, et tutvuda Euroopa Kontrollikoja aastaaruandega 2008. aasta eelarve täitmise kohta. Aruandest teeb ülevaate Euroopa Kontrollikoja liige Kersti Kaljulaid.

Ajakirjanikud on oodatud!
Istungist toimub ka otseülekanne, mida on võimalik vaadata Riigikogu veebilehel aadressil https://www.riigikogu.ee/live/otse.asx
 
Kontrollikoja hinnangul annab Euroopa ühenduste 2008. aasta raamatupidamise aastaaruanne kõikides olulistes küsimustes õiglase pildi Euroopa ühenduste finantsolukorrast ning nende tehingutest ja rahavoogudest.
 
Raamatupidamise aastaaruande aluseks olevate tehingute seaduslikkuse ja korrektsuse osas peegeldavad 2008. aasta üldtulemused eelarvejuhtimise paranemist viimastel aastatel. 2008. aasta paremad tulemused on peamiselt tingitud paranenud tulemustest suurimas poliitikavaldkondade rühmas, „Põllumajandus ja loodusvarad“, mis moodustab peaaegu poole ELi eelarvest.
 
Euroopa Kontrollikoja aastaaruandega saab tutvuda aadressidel

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside