Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Homme 11. detsembril kell 14  toimub Riigikogu Valges saalis põhiseaduskomisjoni, kultuurikomisjoni ja sotsiaalkomisjoni avalik istung, kus kõne all on kodanikeühiskonna temaatika. Istungi eesmärk on ära kuulata kodanikeühenduste ja ekspertide seisukohad Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsiooni rakendamisel ning kontseptsiooni alusel moodustatud Vabariigi Valitsuse ja kodanikeühenduste esindajate ühiskomisjoni tegevuse ülevaade.

Homse ühisistungi avab põhiseaduskomisjoni esimees Väino Linde. Istungil osalevad regionaalminister Vallo Reimaa, Eesti Mittetulundusühenduste- ja Sihtasutuste Liidu esindajad Alari Rammo ja Agu Laius, Avatud Eesti Fondi juhataja Mall Hellam jt.

Ajakirjanikud on oodatud!

Neljapäeval 13. detsembril on Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsioon ja selle elluviimine arutusel ka Riigikogu täiskogus kui olulise tähtsusega riiklik küsimus.

Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsioon on dokument, mis määratleb avaliku võimu ja kodanikualgatuse vastastikuse koostöö avaliku poliitika ja Eesti kodanikuühiskonna kujundamisel.

Riigikogu kiitis kontseptsiooni heaks 12. detsembril  2002. aastal.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside