Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Homme, teisipäeval, 3. mail toimub Riigikogu keskkonnakomisjoni väljasõiduistung Viimsi looduskeskuses, kus koos keskkonnaministeeriumi asekantsler Andres Talijärvega arutatakse „Eesti metsanduse arengukava aastani 2020“ elluviimist ja kohtutakse Riigimetsa Majandamise Keskuse juhtkonnaga, kes tutvustavad RMK tegevust. Kohtumisel osalevad RMK juhatuse esimees Aigar Kallas ja juhatuse liikmed Tiit Timberg ja Tavo Uuetalo.

Pärast kohtumist sõidab komisjon Saku lähistele metsa istutama.
Keskkonnakomisjoni esimees Tõnis Lukas rõhutas, et komisjoni uus koosseis võtab ühe oma esimese ja märgilise tegevusena ette metsateemadega tutvumise ja praktilise metsahoole.
„Eestlased on metsale palju tänu võlgu – nii rahvatraditsioonide kujunemisel kui majanduslikus tegevuses. Metsarahvana teame, et kui meie hoiame metsa, hoiab mets ka meid. Uus Riigikogu koosseis peab seisma selle eest, et ühepäevaperemehed metsast eemale hoida ja et oskaksime selle oma suure loodusväärtusega targu talitada,“ ütles Lukas.
 
Keskkonnakomisjoni teisipäevane istung ja järgnev metsa istutamine on pühendatud käimasolevale metsanädalale, mis toimub 2.-8. maini.
Riigikogu pressitalitus
 
 
 
 
Tagasiside