Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas arutab neljapäeval Põlva valla juhtidega kohaliku omavalitsuse tegevust ja tulevikuplaane, et olla kursis ühinenud omavalitsuste arengutega.

„Põhjalikumalt arutame Põlva linna ja Põlva valla ühinemisel moodustatud uue Põlva valla tegevust ning tulevikuplaane. Omavalitsusreformi ja regionaalpoliitiliste meetmete väljatöötamisel tuleb kursis olla kõigi Eesti omavalitsuste hetkeseisuga ning eraldi jälgida arenguid ühinenud omavalitsustes,“ ütles Ratas enne visiiti Põlvamaale.

Ratas soovib enda sõnul tutvuda kohalike inimeste eluolu, murede ja väljakutsetega ning ühtlasi saada vajalikku tagasisidet parlamendis töötamiseks. Traditsiooniliselt toimuvad kohtumised nii noorte, eakamate, omavalitsusjuhtide kui ka ettevõtjatega. Riigikogu aseesimees ja Riigikogu liige Ester Tuiksoo annavad ühiskonnaõpetuse tunni Räpina Ühisgümnaasiumis ja Põlva Ühisgümnaasiumis. Samuti on plaanis Põlva Päevakeskuse ning Karilatsi Kalamajandi külastus.

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on korduvalt külastanud kõiki Eesti maakondi ning kohtunud inimestega igas Eesti omavalitsuses.

Tagasiside