Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 
Infotunnis vastasid täna Riigikogu liikmete küsimustele siseminister Kalle Laanet, rahandusminister Aivar Sõerd ning põllumajandusminister Ester Tuiksoo.
 
Siseminister vastas Andres Herkeli küsimusele korrakaitse tagamise ja Tatjana Sarzanova hukkumisega seotud asjaolude kohta ning selgitas infoliikumisega seotud probleeme ja relvaseadusesse kavandatavaid muudatusi.
Vastates Eiki Nestori küsimusele tuludeklaratsioonides sisalduvate andmete seadusevastase kasutamise kohta teise isiku poolt ütles Laanet, et on nimetatud temaatikaga kursis ainult meedia kaudu ja tal ei ole informatsiooni, kas Andmekaitse Inspektsioon nimetatud fakti kontrollib.
Rahandusminister Aivar Sõerd vastas Taavi Veskimäe küsimusele maksusaladuse hoidmise kohta. Minister kinnitas, et Maksu- ja Tolliamet on maksusaladuse lekkimisega seotud väidet kontrollinud ning kinnitanud, et maksusaladusega seotud andmeid väljastatud ei ole.
Siseminister vastas veel Jarno Lauri küsimusele politseitöö, Indrek Raudse küsimusele korrakaitse ning Raivo Järvi küsimusele kiirreageerimisoperatsioonide kohta siseturvalisuse tagamisel.
Põllumajandusminister vastas Imre Sooääre küsimusele maaelu arengu kohta aastatel 2007 – 2013.
 
27. september 2006
 
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside