Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Ene Ergma, Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul ja peatoimetaja Aaro Mõttus esitlevad Riigikogu kunstisaalis teisipäeval kell 13 Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse kommenteeritud väljaannet.

Raamatu „Riigikogu kodu- ja töökorra seadus. Kommentaarid“ autorid on Riigikogu Kantselei töötajad ja eksperdid. Raamatu eesmärk on selgitada Riigikogu kodu- ja töökorra seaduse sätete sisu, tähendust, seoseid põhiseaduse ja teiste seadustega ning võtta kokku ja fikseerida aastate jooksul kujunenud praktika. Raamat järgib ülesehituselt kodu- ja töökorra seaduse teksti ja on suunatud Riigikogu liikmetele, kantselei ametnikele ning teistele, kes puutuvad kokku parlamendiõigusega.

Raamatu lisades on 17 abistavat menetlusskeemi (sh arupärimise, infotunni, esimese lugemise läbiviimise kohta). Samuti leiab raamatu lisadest istungisaali plaanid läbi erinevate Riigikogu koosseisude. Raamat on saadaval ka PDF-formaadis ja Epub (e-raamat) kujul. Viimane võimaldab raamatut lugeda nutitelefonist, e-lugerist ja tahvelarvutist.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside