Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimehe Ene Ergma tänasel kohtumisel Ukraina peaministri Mõkola Azarovi ja teda saatva esindusliku delegatsiooniga olid kõne all Ukraina viimaste aastate arengud ning Eesti ja Ukraina koostöövõimalused, eriti IT lahenduste ja eurolõiminguga seonduvad teemad. 

Peaminister Azarovi sõnul oli visiidi eesmärgiks kuulda otseallikast Eesti reformikogemustest ja leida võimalusi edasiseks koostööks. Ergma tutvustas omalt poolt Eesti e-lahendusi, mis aitavad riigivalitsemist efektiivsemaks ning läbipaistvamaks muuta.
 
„Eesti riik on omalt poolt jätkuvalt valmis panustama valdkondades, kus Eestil on pakkuda kasulikke kogemusi,“ märkis Ergma.
 
Kohtumisel osalesid ka väliskomisjoni esimees Sven Mikser, Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Marko Mihkelson, sotsiaalkomisjoni liige Tõnis Kõiv ja majanduskomisjoni liige Olga Sõtnik.
 
Visiidi käigus on Azarovil kavas kohtumine peaminister Andrus Ansipiga. Azarovit saatev delegatsioon kohtub aga Eesti Tööandjate Keskliidu esindajatega ja külastab IKT Demokeskust.
 
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside