Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Ene Ergma annab täna kell 11.20-12.05 Keila Koolis ühiskonnaõpetuse tunni. „Soovin, et noored tunneksid huvi ühiskonnas toimuva vastu ning tajuksid oma rolli ja vastutust. Olen meelsasti valmis kõnelema Riigikogu tööst,“ ütles Ergma.

Riigikogu esimees annab koolis tunni Vabariigi Presidendi ja sihtasutuse Noored Kooli algatuse „Tagasi kooli“ nädala raames, mille eesmärk on tugevdada Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd. Sel nädalal kutsutakse koolidesse tundi andma ja kogemusi jagama külalisõpetajaid – tegusaid kodanikke, lapsevanemaid, vilistlasi ja üliõpilasi. Külalisõpetajate tunnid võimaldavad muuta koolielu mitmekesisemaks, vahendades õpilastele praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest eluvaldkondadest. Lisaks annab see hea võimaluse külalisõpetajate, õpetajate ja koolijuhtide kohtumisteks ning haridusteemalisteks aruteludeks.
“Tagasi kooli” nädal oktoobris 2009 on järg 2009. aasta 23. veebruaril toimunud “Tagasi kooli” päevale ning 2007. ja 2008. aastal korraldatud “Tagasi kooli” nädalatele. Esmakordselt on käesoleva aasta oktoober “Hea õpetaja kuu” ning “Tagasi kooli” nädal on selle üks osa.
 
 
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside