Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu külastasid kodutütred 5. aastat järjest oma traditsioonilise pealinna õppelaagri raames, kuhu valitakse igast maakonnast 5 parimat kodutütart.

Riigikogu esimees Ene Ergma ja põhiseaduskomisjoni aseesimees Siiri Oviir tervitasid täna Toompea lossi hoovis Eestimaa parimaid kodutütreid. Ene Ergma avaldas kohtumisel lootust, et nii mõnigi kodutütar seisab paljude aastate pärast Riigikogu liikmena Riigikogu hoone trepil ja tervitab omakorda tulevasi kodutütreid. Riigikogu esimees soovitas kodutütardel juba praegu sellele mõtlema hakata, et Riigikogu naisliikmete arv oleks tulevikus märkimisväärselt suurem kui praegune 19. Siiri Oviir soovis kodutütardele jaksu ja jõudu kasvamisel ausateks ja tarkadeks Eesti naisteks, kes tulevikus on valmis seisma Eesti mehe kõrval. Andes kodutütardele üle Riigikogu albumi soovisid Riigikogu esindajad lastele peatse kooliaasta alguse puhul head uut aastat.

Kodutütarde peavanem Angelika Naris tänas tüdrukute nimel Riigikogu esindajaid meeldiva vastuvõtu eest soovides neile omakorda head uut aastat varsti algava korralise istungjärgu puhul. Traditsiooniliselt kinkisid kodutütred Riigikogu esindajaile omavalmistatud meened – siidimaalid – tõestamaks, et tulevane Eesti naine oskab ka käsitööd teha.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside