Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu esimees Ene Ergma on 24. ja 25. aprillil koos teda saatva parlamendidelegatsiooniga ametlikul visiidil Rootsi Kuningriigis. Neljapäeval 24. aprillil kohtutakse Riksdagi (Rootsi parlament) esimehe Per Westerberg’i, Põhjamaade Nõukogu Rootsi delegatsiooni esimehe Sinikka Bohlin’i, kõrghariduse ja teadusministri Lars Leijonborg’i, Rahvusliku Teadusnõukogu esimehe Björn von Sydow’i ning Stockholmi lääni maahärra Per Unckel’iga. Kell 11 võtab Riigikogu esimehe Ene Ergma vastu kuningas Carl XVI Gustaf.

Reedel  25. aprillil külastatakse Linköpingi Ülikooli Norrköpingi õppelinnakut, Norrköpingi Visualiseerimise Interaktiivne Stuudio esitleb oma aktuaalseid uurimustöid. Kohtutakse maahärra Björn Erikssoniga, pärastlõunal külastatakse Mjärdevi Teadusparki, kus tutvutakse ettevõttega Sectra AB, mis tegeleb turvalise mobiilside süsteemide arendamise, aga ka meditsiinitehnika, sealhulgas filmivaba radioloogia ja mammograafia aparatuuri arendamisega.

Riigikogu esimeest saatvasse delegatsiooni kuuluvad aseesimees Jüri Ratas, majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas, kultuurikomisjoni liikmed Peeter Tulviste ja Karel Rüütli ning Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul.

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside