Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kolmapäevani, kuni 16. maini saavad ajakirjanikud end veel akrediteerida NATO Parlamentaarse Assamblee kevadistungile, mis toimub 25.-28. maini Tallinnas, Swissôtelis. Akrediteerimine on vajalik kõigile ajakirjanikele, kes soovivad kohapeal assamblee tööd kajastada. Assamblee töökeeleks on inglise keel.

NATO PA kevadistungist võtab osa ligikaudu 300 parlamendisaadikut 28 NATO liikmesriigist. Koos vaatleja- ja assotsieerunud riikide ning rahvusvaheliste organisatsioonide esindajatega on Tallinna oodata umbes 600 külalist.

Nelja päeva jooksul toimuvad Swissôtelis komiteede istungid, dokumentide arutelud ning plenaaristung 28. mail. Plenaaristungil esinevad kõnega Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves, Riigikogu esimees Ene Ergma ning NATO asepeasekretär Alexander Vershbow.

Avapäeval, 25. mail kell 11 annavad algavast istungist pressikonverentsi Eesti NATO PA delegatsiooni juht Marko Mihkelson ning NATO PA peasekretär David Hobbs. Samal päeval kell 15 leiab aset NATO PA-Venemaa Nõukogu istung. 26. ja 27. mail peavad Swissôtelis istungeid PA 5 alalist komiteed.

Akrediteerimise ankeet on kättesaadav siin. Täidetud ankeet ning foto tuleb eraldi failina saata aadressil: [email protected]

Kevadistungi pressiprogramm ja pressi töövõimalused on lugeda Riigikogu NATO PA veebilehel.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside