Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10

Eesti seisukohad 23.-24. jaanuaril toimuval mitteametlikul Euroopa Liidu justiits- ja siseküsimuste nõukogu istungil, kutsutud justiitsminister Hanno Pevkur ja siseministeeriumi esindaja; Eesti seisukoha andmine EL-i direktiivi eelnõule makseteenuste kohta siseturul ja määruse eelnõule kaardipõhiste maksetehingute vahendustasude kohta, kutsutud rahandusministeeriumi esindajad.

Sündmused

Kell 15 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Raplamaal ja kohtub kohalike elanikega Juuru Gümnaasiumis.

Välislähetused

13. – 14. jaanuar
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni aseesimees Indrek Saar osaleb Euroopa Parlamentaarse Assamblee sotsiaaldemokraatide grupi koosolekul Oslos.

16. – 19. jaanuar
Riigikogu maaelukomisjoni delegatsioon külastab Berliinis toimuvat rahvusvahelist toidu-, põllumajandus- ja aiandusmessi Internationale Grüne Woche 2014, mille partnerriigiks käesoleval aastal on Eesti. Messi raames toimub tavapäraselt ka suur toidu ja põllumajanduse foorum Global Forum for Food and Agriculture (GFFA). Lisaks nimetatud foorumil osalemisele ja kohtumistele messil on komisjoni delegatsioonil plaanis külastada Saksa parlamenti ning kohtuda Bundestagi toidu-, põllumajandus- ja tarbijakaitsekomisjoniga. Delegatsiooni kuuluvad maaelukomisjoni esimees Kalvi Kõva ja liikmed Aare Heinvee, Aivar Kokk, Kalev Kotkas, Tiina Lokk-Tramberg, Meelis Mälberg, Priit Sibul ja Ester Tuiksoo.

16. – 19. jaanuar
Riigikogu Eesti turismi ja kohaliku toidu toetusrühma liige Andre Sepp osaleb Berliinis toimuval rahvusvahelisel toidu-, põllumajandus- ja aiandusmessil International Grüne Woche 2014.

16. – 20. jaanuar
Riigikogu Eesti turismi ja kohaliku toidu toetusrühma esimees Imre Sooäär osaleb Berliinis toimuval rahvusvahelisel toidu-, põllumajandus- ja aiandusmessil International Grüne Woche 2014.

 

 

Tagasiside