Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sündmused

Kell 9 – jätkub Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise raames toimuv parlamentidevaheline Euroopa Liidu stabiilsuse, majanduse koordineerimise ja juhtimise konverents (SECG) (Kultuurikatel).

Konverentsi juhatab rahanduskomisjoni aseesimees Remo Holsmer.

Delegatsiooni kuuluvad veel rahanduskomisjoni liikmed Kalvi Kõva, Jürgen Ligi, Aivar Sõerd ja Tanel Talve.

Konverents on avalik ja otseülekannet sellest saab jälgida parleu2017.ee veebilehel, kust leiab ka konverentsi programmi. Foto- ja/või videomaterjal tehakse esimesel võimalusel kättesaadavaks parleu2017.ee veebilehel ja Riigikogu Flickri kontol ning YouTube’is. Konverentsil osalejate mõtteid jagame sotsiaalmeedia vahendusel Riigikogu Facebookis ja Twitteri kontol.

Kell 11.15 – väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus kohtub Makedoonia välisministri Nikola Dimitroviga.

Kell 12.40 – Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Toomas Vitsut, majanduskomisjoni esimees Sven Sester ning rahanduskomisjoni aseesimees Remo Holsmer ja liikmed Jürgen Ligi, Aivar Sõerd, Kalvi Kõva ja Tanel Talve kohtuvad SECG konverentsi raames Euroopa Komisjoni voliniku Günther H. Oettingeriga (Kultuurikatel).

Kell 18 – Eesti-Jaapani parlamendirühm kohtub Jaapani suursaadiku Yoko Yanagisawaga.

Välislähetused

24. oktoober – 14. november
Riigikogu liige Eerik-Niiles Kross osaleb kohtumistel Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames Botswanas, Sambias, Lesothos ja Lõuna-Aafrika Vabariigis.

26. – 31. oktoober
Riigikogu liige Hanno Pevkur osaleb ALDE 199. täitevkomitee koosolekul Johannesburgis Lõuna-Aafrika Vabariigis.

30. oktoober – 2. november
Balti Assamblee (BA) president ja Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ning delegatsiooni aseesimees Johannes Kert osalevad Põhjamaade Nõukogu istungjärgul ja BA presiidiumi töös Helsingis Soomes.

30. oktoober – 5. november
Riigikogu liige Taavi Rõivas osaleb ärifoorumil Global Business Forum Africa Dubais Araabia Ühendemiraatides.

31. oktoober – 2. november
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja Eesti-Georgia parlamendirühma liige Kalle Palling on Vabariigi Presidendi riigivisiidi ametliku delegatsiooni koosseisus Georgias.

31. oktoober – 2. november
Riigikogu liige Anne Sulling osaleb Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames Rahvusvahelise Frankofoonia Organisatsiooni konverentsil Bukarestis Rumeenias.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside