Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu eelinfo reedest pühapäevani, 6.-8. maini

Reede, 6. mai

Komisjonides

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Riigikogu otsuse “Põhjendatud arvamus Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni presidendile ning Euroopa Liidu Nõukogu eesistujale Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi ettepaneku, millega muudetakse Euroopa Parlamendi ja nõukogu 16. detsembri 1996. aasta direktiivi 96/71/EÜ töötajate lähetamise kohta seoses teenuste osutamisega, mittevastavuse kohta subsidiaarsuse põhimõttele” eelnõu (225 OE); seisukoha andmine ELi direktiivi eelnõule, mis käsitleb töötajate lähetamist seoses teenuste osutamisega, kutsutud sotsiaalministeeriumi ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi esindajad; majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi prioriteedid ELi eesistumise ajal, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni avalikule konsultatsioonile, mis käsitleb säästva bioenergia poliitikat pärast 2020. aastat, kutsutud keskkonnaministeeriumi esindajad;

sotsiaalkomisjonis – väljasõiduistung Ida-Virumaale – kell 10: SA Ida-Viru Keskhaigla Kohtla-Järvel.

Sündmused

Kell 9.30 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder kohtub Baieri parlamendi esimehe Barbara Stammi ja teda saatva delegatsiooniga (ruum L262).

Lähetused

5. – 6. mai

Põhiseaduskomisjoni esimees Kalle Laanet ning liikmed Andres Anvelt, Jaak Madison, Jüri Adams, Peeter Ernits ja Siim Kiisler kohtuvad Läti ja Leedu parlamentide partnerkomisjonidega Vilniuses, et arutada kohalike omavalitsuste korraldust.

7. – 12. mai

Väliskomisjoni esimees Sven Mikser ning riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson osalevad riigikaitsekomisjoni ja väliskomisjoni esimeeste ühisvisiidil Washingtoni.

7. – 15. mai

Riigikogu liige Kadri Simson osaleb NATO Parlamentaarse Assamblee poliitika- ja majanduskomitee istungil Washingtonis ja Chicagos, Ameerika Ühendriikides.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside