Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 30. november

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 3.–4. detsembril toimuval ELi transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil, kutsutud ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Rene Tammist; seisukoha andmine: Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõu, millega lõpetatakse aastaaegadega seotud kellakeeramine (COM(2018) 639), kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajad; Eesti seisukohad 3. detsembril toimuval eurorühma kohtumisel ja 4. detsembril toimuval ELi majandus- ja rahanduse nõukogu (ECOFIN) istungil, kutsutud Rahandusministeeriumi esindaja; seisukoha andmine: Euroopa Liidu ühtekuuluvuspoliitika raamistiku ja Euroopa Merendus- ja Kalandusfondi, Varjupaiga ja Rändefondi, Sisejulgeolekufondi ning piirihalduse ja viisade rahastamisvahendi ühissätete kohta perioodil 2021–2027 (COM(2018) 372-375, 382, 398), kutsutud Riigikogu rahanduskomisjoni esindaja.

Sündmused

Kell 9 – Riigikogu esimees Eiki Nestor peab avakõne Tartumaa väärikate tervise- ja ohutuspäeval (Elva kultuurikeskus).

Kell 13 – Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb konkursi „Kodu kauniks“ lõpetamisel ja õnnitleb osalejaid (Tallinna Õpetajate Maja, Raekoja plats 14).

Kell 14 – Riigikogu aseesimees Kalle Laanet avab Kuressaare haigla tervisekeskuse.

Laupäev, 1. detsember

Sündmus

Kell 19 – Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb 22. Pimedate Ööde filmifestivali pidulikul auhinnagalal (Alexela kontserdimaja).

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
marie.kukk@riigikogu.ee
Päringud: press@riigikogu.ee

Tagasiside