Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sündmused

Kell 9.30 – Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Alalise Komitee istung Riigikogus (lisainfo Riigikogu veebilehel). Istungil peavad avakõne ENPA president Pedro Agramunt ja Riigikogu esimees Eiki Nestor. Välisminister Marina Kaljurand annab ülevaate Eesti prioriteetidest Euroopa Nõukogu eesistumise ajal. Toimub arvamuste vahetus Euroopa Nõukogu korruptsioonivastase riikide ühenduse (GRECO) presidendi Marin Mrčela ning rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise meetmeid hindava ekspertkomitee (MONEYVAL) esimehe Daniel Thelesklafiga. ENPA alalisel komiteel on kavas kinnitada raportid Kasahstani ja Serbia ennetähtaegsete parlamendivalimiste kohta ning arutada inimõiguste rikkumise ärahoidmise ja linnadevahelise koostöö edendamise teemadel.

Lähetused

26. – 27. mai
Riigikogu liikmed Kalle Palling ja Imre Sooäär kohtuvad Euroopa Parlamendi liikmete Kaja Kallase ja Urmas Paetiga ning Euroopa Komisjoni digitaalse ühtse turu asepresidendi Andrus Ansipiga Brüsselis.

27. – 30. mai
Riigikogu liikmed Sven Mikser, Kadri Simson, Ants Laaneots ja Marko Mihkelson osalevad NATO Parlamentaarse Assamblee kevadistungjärgul Albaanias, Tiranas.

27. – 31. mai
Riigikogu liikmed Imre Sooäär ja Henn Põlluaas (27.-30.05) osalevad Vahemere Liidu Parlamentaarse Assamblee (VLPA) komiteede istungitel ja 12. plenaaristungil ning kohtuvad Maroko Eesti Seltsi liikmetega Tangieris, Marokos.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside