Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjonides

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 29.-30. mail toimuval ELi konkurentsivõime nõukogu (teadusuuringud) istungil, kutsutud haridus- ja teadusminister Mailis Reps; Eesti riigipõhised soovitused (Euroopa Semester), kutsutud Euroopa Komisjoni esindaja; seisukoha andmine Schengeni infosüsteemi (SIS) muudatuseelnõude paketile, kutsutud politsei- ja piirivalveameti ning siseministeeriumi esindajad; seisukoha andmine: Euroopa Prokuratuuri tõhustatud koostöö vormis asutamine ning Eesti Euroopa Prokuratuuri tõhustatud koostöös osalemine, kutsutud justiitsministeeriumi esindaja.

Sündmused

Kell 9 – Balti Assamblee president Aadu Must ning majandus- ja taristuminister Kadri Simson avavad Balti Assamblee ja Balti Ministrite Nõukogu transpordiühenduste ja infrastruktuuri teemalise konverentsi “Developing transport connections and infrastructure in the Region: A Gateway to Europe.” Majanduskomisjoni aseesimees Toomas Kivimägi juhib konverentsil Rail Balticu teemalist paneeli (konverentsisaal).

Kell 10 – Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas kohtub Saksamaa liidumaa Mecklenburg-Vorpommerni Saksamaa Kristlik-Demokraatliku Liidu Majandusnõukogu delegatsiooniga (ruum L262).

Kell 14 – väliskomisjon kohtub Rahvusvahelise Migratsiooniorganisatsiooni peasekretäri William Lacy Swingiga (ruum L251).

Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa on ringsõidul Pärnumaal.

Pühapäev, 28. mai

Kell 12 – Riigikogu esimees Eiki Nestor peab avakõne Anija mõisapargi avamisel (Anija).

Välislähetused

23. – 26. mai
Riigikogu liikmed Mart Helme, Tiina Kangro (24. – 26.05) ja Liisa Oviir (24. – 26.05) on kohtumistel erinevate parlamendierakondade esindajatega Kataloonias, Hispaanias.

25. – 30. mai
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson (26. – 30.05) ning riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ja komisjoni liikmed Ants Laaneots ja Oudekki Loone osalevad NATO Parlamentaarse Assamblee kevadistungil Tbilisis, Gruusias.

27. mai – 4. juuni
Keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra osaleb õppereisil Filipiinidel, mille raames tutvutakse arengukoostööprojektidega ning kohtutakse kohalike ja rahvusvaheliste ekspertide ja ametnikega.

28. – 30. mai
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Toomas Vitsut (27. – 30.05), aseesimees Jaak Madison ning komisjoni liikmed Kalle Palling, Marianne Mikko, Monika Haukanõmm ja Tiina Kangro osalevad rahvusparlamentide EL-i asjade komisjonide konverentsil (COSAC) Maltal.

28. – 31. mai
Riigikogu liige Eerik-Niiles Kross osaleb Future of Freedom foorumil Harkivis, Ukrainas, kus arutatakse Ida-Euroopa kaitsepoliitika üle.

28. mai – 3. juuni
Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas osaleb ettekandega Future of Freedom konverentsil Harkivis, Ukrainas ning Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsiooni (ALDE) kongressil ja büroo koosolekul Ljubljanas, Sloveenias ning kohtub sõjaväelastega Slovianskis, Ukrainas ning saatkonna ja parlamendiliikmetega Londonis, Suurbritannias.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside