Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 25. mai

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 28. mail toimuval ELi välisasjade nõukogu istungil, kutsutud välisminister Sven Mikser; Eesti seisukohad 28. – 29. mail toimuval ELi konkurentsivõime nõukogu istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja.

Laupäev, 26. mai

Kell 13 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa avab EV100 pühendatud jalgpalliturniiri Eesti ja Soome parlamentide ning Hyvinkää ja Tallinna linna vahel (A. Le Coq Arena harjutusväljakud Sportland ja Nike Arena).

Välislähetused

16. – 25. mai
Riigikogu liige Hannes Hanso osaleb Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames kohtumistel Tšiilis, Peruus ja Ecuadoris.

23. – 26. mai
Kultuurikomisjoni liige Yoko Alender avab Veneetsia arhitektuuribiennaali Eesti ekspositsiooni Itaalias.

24. – 25. mai
Balti Assamblee Eesti delegatsiooni liige Rainer Vakra ning Riigikogu liikmed Dmitri Dmitrijev, Toomas Jürgenstein, Kalvi Kõva, Kalle Laanet ja Hanno Pevkur osalevad Eesti, Läti ja Leedu parlamentide vahelisel korvpalliturniiril Balti Assamblee karikale Šiauliais Leedus.

24. – 25. mai
Riigikogu liige Marianne Mikko osaleb Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei (PES) naiste koosolekul Brüsselis Belgias.

24. – 26. mai
Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) liige Andres Herkel osaleb ENPA kultuuri-, teadus-, haridus- ja meediakomitee istungil Pariisis Prantsusmaal.

24. – 26. mai
Riigikogu liige Olga Ivanova osaleb rahvusvahelisel majandusfoorumil „Spief 2018“ Peterburis Venemaal.

25. – 27. mai
Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Georgia 100. aastapäevale pühendatud üritustel Georgias.

25. – 28. mai
NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Marko Mihkelson (25. – 27. mai) ja liikmed Hannes Hanso, Ants Laaneots ja Oudekki Loone osalevad NATO PA kevadistungil Varssavis Poolas.

27. – 31. mai
Väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus osaleb Mashavi 30. rahvusvahelisel kestliku arengu konverentsil Tel Avivis Iisrealis.

27. – 28. mai
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Parlamentaarse Assamblee esimees Mart Nutt ning liige Külliki Kübarsepp osalevad OSCE PA Põhja- ja Baltimaade delegatsioonide kohtumisel Rootsis.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside