Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 24. märts

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 27.-28. märtsil toimuval ELi justiits- ja siseasjade nõukogu istungil, kutsutud justiitsminister Urmas Reinsalu ja siseminister Andres Anvelt; Europoli 2015. aasta aruande kuulamine, kutsutud politsei- ja piirivalveameti esindaja, seisukoha andmine ELi sotsiaalkindlustussüsteemide koordineerimise määruse ja selle rakendusmääruse muutmise kohta, kutsutud sotsiaalministeeriumi esindajad; seisukoha andmine ELi määruse eelnõu kohta, mis käsitleb arestimis- ja konfiskeerimisotsuste vastastikust tunnustamist, kutsutud justiitsministeeriumi esindaja;

riigikaitsekomisjoni väljasõiduistungkell 10.15: Piusa kordoni külastus, ülevaade olukorrast piiril ning koostööst Kaitseväe ja Kaitseliiduga, kutsutud Lõuna prefektuuri prefekt politseimajor Vallo Koppel ja Võru maavanem Andres Kõiv; tutvumine erinevate piirilõikudega.

Sündmused

Riigikogu aseesimehe Enn Eesmaa ringsõit Hiiu maakonda, kus ta kohtub Puuetega Inimeste Koja liikmetega Käinas.

Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas on ringsõidul Raplamaal.

Välislähetused

20. – 25. märts
Riigikogu liige Kalle Palling osaleb “Future Leaders” programmis Pariisis, Prantsusmaal.

23. – 24. märts
Sotsiaalkomisjoni esimees Helmen Kütt osaleb ELi sotsiaalkomisjonide esimeeste kohtumisel Maltal.

23. – 24. märts
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Jaak Madison osaleb ENPA sotsiaal-, tervishoiu ja säästliku arengu komitee istungil Pariisis.

23. – 25. märts
Balti Assamblee (BA) delegatsiooni esimees Aadu Must ja liige Monika Haukanõmm osalevad BA presiidiumi istungil ja BA ning Beneluxi ühisel ümarlaual piiriülese meditsiiniabi osutamise küsimustes Haagis, Hollandis.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside