Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sündmused

Kell 7.25 – Riigikogu esimees Eiki Nestor tervitab Tallinna 21. Kooli liputoimkonda, mille liikmed heiskavad vastupanuvõitluse päeva puhul Pika Hermanni torni riigilipu.

Kell 9 – Riigikogu esimees Eiki Nestor avab Euroopa Liidu eesistumise parlamentidevahelise majanduskomisjonide esimeeste konverentsi Euroopa transpordiühenduste teemal (Riigikogu konverentsisaal).

Konverentsi juhatab majanduskomisjoni esimees Sven Sester.

Delegatsiooni kuuluvad veel Riigikogu liikmed Toomas Kivimägi ja Erki Savisaar.

Konverents on avalik ja otseülekannet sellest saab jälgida Riigikogu veebilehelt ja parleu2017.ee veebilehelt, kust leiab ka konverentsi programmi. Foto- ja/või videomaterjal tehakse esimesel võimalusel kättesaadavaks parleu2017.ee veebilehel ja Riigikogu Flickri kontol ning YouTube’is. Konverentsil osalejate mõtteid jagame sotsiaalmeedia vahendusel Riigikogu Facebookis ja Twitteri kontol.

Kell 13 – Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Eero Epneri raamatu „Konrad Mägi“ esitlusel (KUMU).

Välislähetused

17. – 28. september
Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas on visiidil Singapuris ja Malaisias, kus kohtub Singapuri parlamendi asespiikri ja peaministriga, astub üles rahvusvahelisel tehnoloogiakonverentsil Slush Singapore ning on üks peaesinejaid e-valitsemise ja digitaalse ühiskonna teemasid käsitleval konverentsil Innovation Labs World.

21. – 22. september
Balti Assamblee (BA) Eesti delegatsiooni liige Krista Aru osaleb BA haridus-, teadus- ja kultuurikomisjoni istungil Liepājas Lätis.

21. – 23. september
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Andres Herkel osaleb ENPA kultuuri-, teadus-, haridus- ja meediakomitee istungil Pariisis Prantsusmaal.

21. – 29. september
Euroopa Parlamentidevahelise Kosmosekonverentsi (EISC) Eesti delegatsiooni esinaine Liisa Oviir osaleb rahvusvahelise astronautika kongressi parlamendiliikmetele suunatud programmis Adelaide’is Austraalias.

23. – 24. september
Riigikogu Tiibeti toetusrühma aseesimees Artur Talvik ja liige Andres Herkel osalevad Balti riikide parlamentide saadikute kohtumisel dalai-laamaga Riias Lätis.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside