Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 19. mai

Komisjonis

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: kohtumine Euroopa Komisjoni asepresidendi Andrus Ansipiga; Eesti seisukohad 21.-23. mail toimuval mitteametlikul ELi põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil, kutsutud maaeluminister Tarmo Tamm ja keskkonnaminister Marko Pomerants; Eesti seisukohad 22. mail toimuval eurorühma istungil ja 23. mail toimuval ELi majandus- ja rahandusnõukogu (ECOFIN) istungil, kutsutud rahandusminister Sven Sester; Eesti seisukohad 22.- 23. mail toimuval ELi haridus-, noorte, kultuuri- ja spordinõukogu istungil, kutsutud haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

Sündmused

Kell 10 – Riigikogu esimees Eiki Nestor esineb kõrgematel sotsiaalkaitse kursustel (Vihula mõis).

Kell 18 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa kohtub Sillamäe kultuurikeskuses kohalike elanikega.

Pühapäev, 21. mai

Kell 17 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa osaleb toimuval festivalil JazzTime 2017 (Sillamäe kultuurikeskus).

Välislähetused

10. – 21. mai
Riigikogu liige Anne Sulling tutvub ettevõtete ja teadusasutuste koostöö ning tootearendustega Maailmapangas, Rahvusvahelises Valuutafondis (IMF), Stanfordi Ülikoolis, California Ülikoolis Berkeleys ning innovatsioonikeskustes Plug and Play Tech Center Washingtonis, San Fransiscos ja Silicon Valleys Ameerika Ühendriikides.

16. – 20. mai
Riigikogu liige Jaanus Marrandi osaleb piimandussektori konverentsil Londonis, Suurbritannias.

17. – 19. mai
Väliskomisjoni liige Eerik-Niiles Kross osaleb mõttekoja European Values korraldatud üritusel STRATCOM Summit 2017 Prahas, Tšehhis.

17. – 19. mai
Riigikogu liige Oudekki Loone osaleb ettekandega konverentsil “International Conference on Somaliland” Suurbritannias.

17. – 20. mai
Riigikogu liige Johannes Kert osaleb Euroopa Merepäeva üritustel Pooles, Suurbritannias.

18. – 21. mai
Riigikogu liige Helmut Hallemaa osaleb Läänemeremaade Kodanikeühenduste Foorumil Reykjavikis, Islandil.

20. – 23. mai
Eesti-Küprose parlamendirühma esimees Kalle Palling ning liikmed Taavi Rõivas, Meelis Mälberg, Toomas Kivimägi ja Oudekki Loone kohtuvad Küprose-Eesti parlamendirühmaga Nikosial, Küprosel.

20. – 25. mai
Riigikogu väliskomisjon on töövisiidil Hiina Rahvavabariiki. Delegatsiooni kuuluvad väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson (20. – 26. mai), aseesimees Keit Pentus-Rosimannus ja liikmed Marko Šorin ning Henn Põlluaas.

21. – 22. mai
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Toomas Vitsut ning Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Eesti delegatsiooni liikmed Mart Nutt ja Külliki Kübarsepp osalevad OSCE Parlamentaarse Assamblee raames Põhjamaade ja Balti riikide NB8 kohtumisel Kopenhaagenis, Taanis.

21. – 22. mai
Riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ning komisjoni liikmed Tiit Terik, Ants Laaneots ja Madis Milling osalevad Põhjamaade, Balti riikide ja Poola parlamentide kaitsekomisjonide iga-aastasel julgeolekualasel foorumil Bergenis, Norras.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside