Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: seisukoha andmine Euroopa Komisjoni äriühingu tulumaksu reformi paketile, kutsutud rahandusministeeriumi esindaja; Eesti seisukohad 20. veebruaril toimuval eurorühma istungil ja 21. veebruaril toimuval ELi majandus- ja rahandusnõukogu (ECOFIN) istungil, kutsutud rahandusminister Sven Sester; Eesti seisukohad lõpptarbijale suunatud piiriülese e-kaubanduse käibemaksu ajakohastamise seadusandliku paketi kohta, kutsutud rahandusministeeriumi esindaja; Eesti seisukohad ELi direktiivi eelnõule, mis käsitleb raamatute, ajalehtede ja perioodikaväljaannete suhtes kohaldatavaid käibemaksumäärasid, kutsutud rahandusministeeriumi esindaja.

Sündmused

Kell 14.30 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Kuristiku Gümnaasiumi ja Tallinna Merekalda Põhikooli noortega.

Välislähetused

12. – 20. veebruar
Riigikogu liige Eerik-Niiles Kross osaleb ÜRO Julgeolekunõukogu ja ÜRO Rahvusvahelise Kaubandusõiguse Komisjoni (UNCITRAL) debattidel, töögruppides ning kohtumistel New Yorgis, Ameerika Ühendriikides.

13. – 17. veebruar
Riigikogu liige Anne Sulling osaleb Berliini ja Brandenburgi liidumaa külalisprogrammis INDUSTRIE 4.0/TÖÖSTUS 4.0, mis hõlmab kohtumisi Bundestagi, välisministeeriumi, majandusministeeriumi ja erialaliitude esindajatega.

16. – 17. veebruar
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Eesti delegatsiooni juht Mart Nutt ning liige Külliki Kübarsepp osalevad OSCE Parlamentaarse Assamblee raames Põhja-Balti koostöö kohtumisel (NB8) Helsingis.

17. – 19. veebruar
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja riigikaitsekomisjoni liige Ants Laaneots osalevad NATO Parlamentaarse Assamblee poliitika-, kaitse- ja julgeoleku ning majanduskomitee ühisistungil Brüsselis, Belgias.

19. – 21. veebruar
Väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus osaleb Euroopa ja Balkani väliskomisjoni esimeeste kohtumisel Prištinas, Kosovos.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside