Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 18. november

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 21.-22. novembril toimuval ELi haridus-, noorte-, kultuuri- ja spordinõukogu istungil, kutsutud haridus- ja teadusminister Maris Lauri; seisukoha andmine ELi direktiivi eelnõule, mille eesmärk on hoogustada heitkoguste kulutõhusat vähendamist ja investeeringuid, mis toetavad süsinikdioksiidiheite vähendamist, kutsutud keskkonnaministeeriumi esindaja;

riigieelarve kontrolli erikomisjonis – väljasõiduistung Tartusse, kus külastatakse haridus- ja teadusministeeriumi, Eesti Rahva Muuseumi ning Balti Kaitsekolledžit ja kohtutakse regionaalarengu teemadel Tartumaa esindajatega.

Laupäev, 19. november

Kell 19 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder osaleb Kaitseliidu Sakala Maleva korraldataval Kaitseliidu 98. pidulikul aastapäeva tähistamisel (Viljandi kultuurikeskus).

Välislähetused

17. – 18. november
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling osaleb konverentsil “Euro Finance Tech” ning Euroopa panganduskongressil Frankfurdis, Saksamaal.

19. november
Riigikogu esimees Eiki Nestor on töövisiidil Helsingis, kus ta kohtub Soome parlamendi Eduskunta spiikri Maria Lohelaga ja külastab Tuglase Seltsi korraldatud mardilaata.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside