Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohtadest 11. märtsil toimuval eurorühma kohtumisel ja 12. märtsil toimuval ELi majandus- ja rahandusnõukogu (ECOFIN) istungil, kutsutud rahandusminister Toomas Tõniste; Eesti seisukohtadest 11.-12. märtsil toimuval mitteametlikul üldasjade nõukogu kohtumisel, kutsutud Välisministeeriumi esindaja; Eesti seisukohtadest 15. märtsil toimuval ELi tööhõive, sotsiaalpoliitika, tervise- ja tarbijakaitseküsimuste (EPSCO) nõukogu istungil, kutsutud tervise- ja tööminister Riina Sikkut; seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, mis käsitleb erakorralisi meetmeid sotsiaalkindlustuse koordineerimiseks pärast Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi väljaastumist Euroopa Liidust (COM(2019) 53), kutsutud Sotsiaalministeeriumi esindajad; seisukoha andmine Euroopa Nõukogu määruse eelnõule, mis käsitleb liidu üldeelarve täitmise ja rahastamise meetmeid 2019. aastal seoses Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi Euroopa Liidust väljaastumisega (COM(2019) 64), kutsutud Rahandusministeeriumi esindaja; seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, millega nähakse ette sätted programmi „Erasmus+“ käimasolevate õpirändetegevuste jätkamiseks Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigi Euroopa Liidust väljaastumise kontekstis (COM(2019) 65), kutsutud Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad.

Sündmus

Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa kohtus „Gruusia tuleviku liidrite“ delegatsiooniga.

Välislähetused

6. – 8. märts
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja riigikaitsekomisjoni liige Madis Milling osalevad Euroopa Liidu parlamentidevahelisel ühise välis- ja julgeolekupoliitika ning ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika (CFSP/CSDP) konverentsil Bukarestis Rumeenias.

7. – 8. märts
Riigikogu Balti Assamblee (BA) Eesti delegatsiooni liige Monika Haukanõmm osaleb BA heaolukomisjoni istungil Riias Lätis.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
tel 631 6456; 58 213 309
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside