Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sündmused

Kell 7 – noorte laulu- ja tantsupeole „Püha on maa“ pühendatud riigilipu heiskamise tseremoonia Toompeal Kuberneri aias. Riigilipu heiskamist Pika Hermanni torni assisteerivad laulu- ja tantsupeolised. Tervitussõnad ütleb Riigikogu esimees Lauri Hussar. Kõne peavad Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuse juht ja noortepeo peakorraldaja Margus Toomla ning laulupeo kunstiline juht Pärt Uusberg. Ellerheina esituses kõlavad Enn Võrgu „Eesti lipp“ Martin Lipu sõnadele, Pärt Uusbergi „Mis on inimene“ Doris Kareva sõnadele ja Sirje Kaasiku „Sind ma tahan armastada“ Leelo Tungla sõnadele. Kandlel mängib Aia Rikka.

Kell 14 – Riigikogu esimees Lauri Hussar osaleb Eesti sõprade rahvusvahelisel kokkutulekul (EFIM).

Välislähetused

10. juuni – 2. juuli
Riigikogu liige Karmen Joller osaleb kõrgetasemelisel väärinfo-teemalisel koolitusel Seattle’is Ameerika Ühendriikides ning Iraani naisõiguslaste konverentsil Free Iran World Summit Pariisis Prantsusmaal.

24. juuni – 1. juuli
Riigikogu liige Hanah Lahe osaleb digiajastu naisjuhtide suvekoolis Valencias Hispaanias.

27. juuni – 1. juuli
Riigikaitsekomisjoni esimees Kalev Stoicescu ja liikmed Meelis Kiili, Ants Laaneots, Priit Sibul ja Peeter Tali on visiidil Kiievis Ukrainas.

27. juuni – 6. juuli
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Mati Raidma ja liige Heljo Pikhof osalevad OSCE PA plenaaristungil Vancouveris Kanadas.

29. juuni – 1. juuli
Riigikogu liige Igor Taro osaleb Hispaania Euroopa Liidu nõukogu eesistumise raames korraldataval kõrgetasemelisel parlamentaarsel konverentsil Leónis Hispaanias.

Riigikogu pressiteenistus
Merilin Kruuse
tel 631 6592, 510 6179
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside