Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 9: Eesti seisukohad 6.–7. novembril toimuval ELi konkurentsivõime nõukogu mitteametlikul kohtumisel, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; arutelu „Tehisintellekti õigusruum Eestis: mõjud, väljakutsed ja võimalused”; istung on avalik, toimub veebiülekanne (Riigikogu konverentsisaal).

ELi tehisintellekti määruse eelnõu sisu ja seisu tutvustavad Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Vivian Loonela ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi andmete juht Ott Velsberg. Samuti avavad teemat Riigikogu liige ja IT-ettevõtja Andrei Korobeinik, Pactum AI kaasasutaja Kristjan Korjus, Threod Systems asutaja Mikk Murumäe ning Net Group asutaja Priit Kongo. Komisjoni liikmetele ja külalistele saab enne istungit ja selle ajal küsimusi esitada veebi teel Slido keskkonnas.

Sündmus

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on maakonnavisiidil Pärnumaal.

Välislähetused

31. oktoober – 5. november
Eesti-Armeenia parlamendirühma esimees Mati Raidma ning liikmed Anti Haugas ja Juku-Kalle Raid (30. oktoober – 5. november) osalevad parlamendirühma visiidil Jerevani Armeeniasse.

3.–5. november
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb Euroopa Liidu asjade komisjonide ja väliskomisjonide kohtumisel „United4Moldova“ Chișinăus Moldovas.

Riigikogu pressiteenistus
Karin Kangro
631 6356, 520 0323
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside