Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohtadest 2.–4. detsembril toimuval Euroopa Liidu transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Taavi Aas; Eesti seisukohtadest 2.–3. detsembril toimuval Euroopa Liidu justiits- ja siseasjade nõukogu istungil, kutsutud justiitsminister Raivo Aeg ja siseminister Mart Helme; Eesti seisukohtadest 4. detsembril toimuval eurorühma kohtumisel ja 5. detsembril toimuval Euroopa Liidu majandus- ja rahandusnõukogu istungil (ECOFIN), kutsutud rahandusminister Martin Helme.

korruptsioonivastase erikomisjoni erakorralisel istungil – kell 15.30: ülevaade korruptsioonivastaste meetmete rakendamist valitsuse tasandil ja peaministri rolli selles; ametiisiku teavitsukohustus ja selle rakendamine; ametnike ja poliitiliste juhtide koostöö, kutsutud peaminister Jüri  Ratas; riigisekretär Taimar Peterkop, peaministri büroo juht Johannes Merilai (L332).

Välislähetused

27.–29. november
Väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa, aseesimees Marko Mihkelson ning komisjoni liikmed Ruuben Kaalep, Keit Pentus-Rosimannus ja Raivo Tamm on visiidil Pariisis Prantsusmaal.

28.–30. november
Riigikogu esimees Henn Põlluaas (28.–29.11), Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ning delegatsiooni liikmed Urmas Espenberg, Helle-Moonika Helme, Marek Jürgenson (28.–29.11), Signe Kivi, Kalvi Kõva, Helmen Kütt, Erki Savisaar, Sven Sester ja Urve Tiidus osalevad 25. Balti Nõukogu ja 38. Balti Assamblee istungjärgu töös ning Riigikogu esimees ka Balti riikide parlamentide esimeeste kohtumisel Riias Lätis.

Riigikogu pressiteenistus
Epp-Mare Kukemelk
631 6356, 515 3903
[email protected] 
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside