Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjoni videoistungil – kell 9: Eesti seisukohad 16. oktoobril toimuval eurorühma kohtumisel ja 17. oktoobril toimuval Euroopa Liidu majandus- ja rahandusnõukogu istungil, kutsutud Eesti alalise esinduse Euroopa Liidu juures ning Rahandusministeeriumi esindajad; Eesti seisukohad 16. oktoobril toimuval Euroopa Liidu keskkonnanõukogu ja 17. oktoobril toimuval Euroopa Liidu transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetikanõukogu istungil, kutsutud Kliimaministeeriumi esindajad; seisukoha andmine: Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõu kohta, millega muudetakse direktiive 2009/102 /EÜ ja (EL) 2017/1132 seoses digitaalsete vahendite ja menetluste kasutamise laiendamise ja ajakohastamisega äriühinguõiguses, kutsutud Justiitsministeeriumi esindajad.

Sündmused

Kell 11.45 – Riigikogu esimees Lauri Hussar kohtub Läti välisministri Krišjānis Kariņšiga.

Kell 15 – Riigikogu esimees Lauri Hussar peab kõne Konstantin Koniku mälestusmärgi avamisel Tartus.

Välislähetused

13.–14. oktoober
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb ümarlaual „Mastering the Zeitenwende, Together: Developing Grand Strategy for Liberal Democracies“ Berliinis Saksamaal.

13.–15. oktoober
Riigikoguliige Kristo Enn Vaga osaleb Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Parlamentaarse Assamblee vaatlusmissioonil Varssavis Poolas.

Riigikogu pressiteenistus
Eleen Lindmaa
631 6456, 5551 4433
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside