Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjoni videoistungil – kell 9: Eesti seisukohad 13. mail toimuva eurorühma ja 14. mail toimuva Euroopa Liidu majandus- ja rahandusnõukogu istungil, kutsutud rahandusminister Mart Võrklaev; Eesti seisukohad 13.-14. mail toimuval Euroopa Liidu haridus-, noorte, kultuuri- ja spordinõukogu istungil, kutsutud kultuuriministeeriumi esindajad ning haridus- ja teadusminister Kristina Kallas; arvamuse andmine: Nõukogu otsus, millega antakse Euroopa Komisjonile luba osaleda Euroopa Liidu nimel läbirääkimistel rahapesu, kriminaaltulu avastamist, arestimist ja konfiskeerimist ning terrorismi rahastamist käsitleva Euroopa Nõukogu konventsiooni (CETS nr 198) lisaprotokolli üle COM(2024) 177, kutsutud Justiitsministeeriumi esindaja.

Sündmus

Kell 14 – konkurentsivõime ekspertkogu koosolek (Eesti Panga muuseum).

Kell 10 – riigikaitsekomisjoni esimees Kalev Stoicescu, aseesimees Leo Kunnas ja liige Raimond Kaljulaid osalevad rahvusvahelise suurõppuse Swift Response külastuspäeval Nurmsis.

Välislähetused

6.–10. mai
Riigikogu liige Mati Raidma osaleb ÜRO korraldataval humanitaarkriisidega toimetuleku aastaüritusel HNPW (Humanitarian Network and Partnership Week) Genfis Šveitsis.

8.–10. mai     
Eesti-Moldova parlamendirühma esimees Luisa Rõivas ja aseesimees Kristo Enn Vaga osalevad Euroopa Liidu liikmesriikide parlamendirühmade esimeeste Euroopa päeva tähistamise raames toimuval ühisvisiidil Chisinaus Moldovas.

12.–14. mai
Riigikaitsekomisjoni esimees Kalev Stoicescu ja aseesimee Leo Kunnas osalevad Balti ja Põhjala riikide ning Poola ja Saksamaa parlamentide riigikaitsekomisjonide julgeoleku ja riigikaitse foorumil Vilniuses Leedus.

Riigikogu pressiteenistus
Maris Meiessaar
631 6353, 5558 3993
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside