Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Päevakorras on õiguskantsleri ettepanek nr 25 riigilõivuseaduse ning tsiviilkohtumenetluse seadustiku ja halduskohtumenetluse seadustiku koostoime normide Eesti Vabariigi põhiseadusega kooskõlla viimiseks menetlemine. Ettekandjateks on õiguskantsler Indrek Teder, Riigikogu põhiseaduskomisjoni ettekandja on Rait Maruste ja Riigikogu õiguskomisjoni esindaja on Marko Pomerants.


Kell 14 – komisjonides istungid

kultuurikomisjonis – Riigikogu otsus “”Kultuuripoliitika põhialused aastani 2020″ heakskiitmine” (553 OE);

majanduskomisjonis – maagaasiseaduse muutmise seaduse (556 SE); majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ülevaade LNG terminali projekti arengutest;

rahanduskomisjonis – riigieelarve seaduse eelnõu (513 SE);

riigikaitsekomisjonis – kell 13: Eesti kaitsepoliitika kujundamine rahvusvahelise koostöö raames; Riigikogu otsuse „Kaitseväe kasutamine Eesti riigi rahvusvaheliste kohustuste täitmisel Euroopa Liidu rahutagamismissioonil Kesk-Aafrika Vabariigis“ eelnõu (583 OE), kutsutud kaitseminister Urmas Reinsalu.

väliskomisjonis – kell 13: kohtumine Eesti suursaadikukandidaatidega Ungaris, Horvaatias ja Sloveenias; Iirimaal; Itaalias, Maltal ja San Marinos, kutsutud välisministeeriumi kantsler Alar Streimann;

riigieelarve kontrolli komisjonis – kell 9.00: maksu ja tolliameti teemade ülevaade ning edaspidine tegevus (ruum L263).

Riigikogu pressiteenistus 
Martin Vallimäe
T: 6316356; 53306009 
[email protected]   
Päringud: [email protected]

Tagasiside