Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Päevakorras on olulise tähtsusega riikliku küsimuse “Noortevaldkonna arengukava 2014-2020” arutelu.

Ettekandjateks on kultuurikomisjoni esimees Lauri Luik, haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski ja Eesti Noorteühenduste Liidu juhatuse esimees Reet Sillavee.


Komisjonide istungid

õiguskomisjonis – kell 13: kriminaalmenetluse seadustiku, karistusregistri seaduse, kriminaalmenetluse seadustiku rakendamise seaduse, riigilõivuseaduse, riigisaladuse ja salastatud välisteabe seaduse ning riigiõigusabi seaduse muutmise seaduse eelnõu (578 SE), kutsutud justiitsministeeriumi, Eesti Keskerakonna fraktsiooni ja advokatuuri esindajad;


Sündmused

Kell 11 – riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma osaleb riigikaitse laia käsitluse seminaril (rahvusvaheline kaitseuuringute keskus).


Välislähetused

18. – 23. mai
Riigikogu liige Deniss Boroditš osaleb transiidi- ja logistikafoorumil, kohtumistel parlamendis ning transpordi- ja sideministeeriumis Astanas, Kasahstanis.

22. – 24. mai
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Margus Hanson osaleb ENPA alalise komitee töös Bakuus, Aserbaidžaanis.

22. – 26. mai
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni Parlamentaarse Assamblee (OSCE PA) Eesti delegatsiooni juht Väino Linde ja delegatsiooni liige Jaanus Tamkivi osalevad Ukraina presidendi valimiste vaatlemisel OSCE PA missiooni koosseisus.

Tagasiside