Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Esimene lugemine – üks eelnõu

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni esitatud Riigikogu otsuse „Ettepaneku tegemine Vabariigi Valitsusele põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse muutmiseks“ eelnõuga (279 OE) tehakse valitsusele ettepanek koostada ja esitada Riigikogule põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse muutmise seadus, millega kehtestada ukraina sõjapagulaste lastele Eestis õppimisel õppekeeleks ukraina keel.

Kell 14 – komisjonide istungid

Keskkonnakomisjonis – elektroonilise side seaduse ja looduskaitseseaduse muutmise seaduse eelnõu (392 SE), muudatusettepanekute esitajad, samuti Kaitseministeeriumi ning Kliimaministeeriumi esindajad;

Rahanduskomisjonis – kell 8.30: Eesti Vabariigi valitsuse ja Pakistani Islamiriigi valitsuse vahelise tulumaksudega topeltmaksustamise vältimise ning maksudest hoidumise ja maksupettuste tõkestamise lepingu ja selle juurde kuuluva protokolli ratifitseerimise seaduse eelnõu (368 SE); maksualase teabevahetuse seaduse, maksukorralduse seaduse ja tulumaksuseaduse täiendamise seaduse (379 SE); arvamuse andmine õiguskomisjonile krediidiinkassode ja -ostjate seaduse eelnõu (376 SE); 2024. aasta riigieelarve seaduse muutmise seaduse eelnõu (389 SE).

Sündmused

Kell 11 – Riigikogu esimees Lauri Hussar kohtub uue Gruusia suursaadiku Zurab Hamašuridzega.

Kell 11.35 – Riigikaitsekomisjoni esimees Kalev Stoicescu kohtub uue Gruusia suursaadiku Zurab Hamašuridzega.

Välislähetused

16. märts – 7. aprill
Riigikogu liige Lauri Laats osaleb projektis „USA ja Euroopa energiaprobleemid: kliimamuutuste leevendamise edendamine, säilitades samal ajal energiajulgeoleku“ Ameerika Ühendriikides.

19.–22. märts
Riigikogu liige Maris Lauri osaleb kogunemisel Women Political Leaders Summit 2024 Ateenas Kreekas.

20.–21. märts
Riigikogu liikmed Helmen Kütt ja Helle-Moonika Helme osalevad Soome parlamendi 10. rahvuslikul palvushommikusöögil Helsingis Soomes.

21.–23. märts
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson esineb Kalinowski konverentsil Vilniuses Leedus.

Riigikogu pressiteenistus
Maris Meiessaar
631 6353, 5558 3993
[email protected]
päringud: [email protected]

 

Tagasiside