Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Kell 10 – täiskogu istung

Õiguskantsleri 2012. aasta tegevuse ülevaade – ettekandja õiguskantsler Indrek Teder

Esimene lugemine – 1 eelnõu

Esimesel lugemisel on Eesti Keskerakonna fraktsiooni esitatud tulumaksuseaduse § 5 muutmise seaduse eelnõu (438 SE), mille eesmärk on parandada kohalike omavalitsuste võimekust oma ülesannete täitmisel ja teenuste pakkumisel. Selleks nähakse ette alates 2014. aastast tõsta kohalikule omavalitsusele laekuvat residendist füüsilise isiku maksuvaba tulu osa 12,3%-le. Juhtivkomisjoniks on rahanduskomisjon, kelle ettepanek on täiskogus eelnõu tagasi lükata.


Komisjonides

majanduskomisjonis – kell 14 kohtumine transpordisektori esindajatega „Transpordi arengukava 2014-2020“ raames;

sotsiaalkomisjonis – kell 13 tervishoiuteenuste korraldamise seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu; vanemahüvitise seaduse muutmise seaduse eelnõu (470 SE);

 

Sündmused

Kell 11 – riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma osaleb Tallinnas iga-aastasel julgeoleku- ja kaitsepoliitikakonverentsil ABCD (The Annual Baltic Conference on Defence).

Kell 14 – Tartu Ülikooli riigi- ja õigusteadlaste Piret Ehini, Ülle Madise, Mihkel Solvaki, Rein Taagepera, Kristjan Vassili ja Priit Vinkeli uuringu esitlus „Üksikkandidaadid riiklikel ja Euroopa Parlamendi valimistel“ Komandandi majas (Toompea 1).

Kell 15 – Riigikogu esimees Ene Ergma esineb ettekandega Müügijuhtimise aastakonverentsil.


Välisvisiidid

Riigikogu liikmed Deniss Boroditš, Kalvi Kõva, Karel Rüütli, Lauri Laasi, Meelis Mälberg, Rannar Vassiljev ja Vladimir Velman osalevad rahvusvahelistel parlamentaarsetel spordivõistlustel Moskvas (19.23. septembrini). Kokku osalevad 11 riigist 140 saadikut, kavas on jalgpall, male, tennis, lauatennis ja sulgpall. Eesti mängib jalgpalli.

Riigikogu pressiteenistus
18. september 2013

 

Tagasiside