Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Olulise tähtsusega riikliku küsimuse „Ida-Virumaa tulevikuperspektiivid“ arutelu, ettekandjad  ettevõtja, AS Kunda Trans nõukogu esimees ja AS Lajos nõukogu esimees Lembit Kaljuvee, riigihalduse minister Jaak Aab ja Eesti Keskerakonna fraktsiooni liige Mihhail Stalnuhhin.

Esimene lugemine – 1 eelnõu:

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni algatatud kooseluseaduse kehtetuks tunnistamise seaduse eelnõu (461 SE) näeb ette tunnistada kehtetuks kooseluseaduse sisu ja eesmärgid.

Kell 14 – komisjonide istungid

sotsiaalkomisjonis – kollektiivne pöördumine „Hoolduskindlustuse loomine“, kutsutud Sotsiaalministeeriumi, Eesti Koostöökogu, Eesti Gerontoloogia ja Geriaatria Assotsiatsiooni, Hoolduskoormuse rakkerühma, Kindlustusseltside Liidu, Rahandusministeeriumi, Haigekassa ja ESTA esindajad; naiste tugikeskuse teenuse riigihankest ja hetkeolukorrast, kutsutud Sotsiaalministeeriumi ja Sotsiaalkindlustusameti esindajad (ruum L333);

väliskomisjonis – Eesti seisukohad Euroopa Liidu välisasjade nõukogu 16. oktoobril toimuval istungil; Eesti seisukohad nõukogu ja liikmesriikide valitsuste esindajate otsuste eelnõude kohta, mis käsitlevad läbirääkimisi Euroopa Liidu ja selle liikmesriikide ning Kirgiisi Vabariigi vahelise ulatusliku lepingu üle; arutelu aktuaalsetel välispoliitilistel teemadel, istungile on kutsutud välisminister Sven Mikser; ülevaade arengutest Ameerika Ühendriikides ning Eesti ja Ameerika Ühendriikide kahepoolsetest suhetest, kutsutud Eesti suursaadik Ameerika Ühendriikides Lauri Lepik ja Välisministeeriumi esindaja.

Välislähetused

8. – 13. oktoober
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni esimees Marianne Mikko (8. – 10. oktoober) ning liikmed Andres Herkel (8. – 13. oktoober) ja Eerik-Niiles Kross (8. – 11. oktoober) osalevad ENPA 2017. aasta IV osaistungil Strasbourgis Prantsusmaal.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside