Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Teine lugemine – 1 eelnõu: asjaõigusseaduse rakendamise seaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse (tehnovõrgu talumise tasu muutmine) eelnõu (405 SE).

Komisjonide istungid

väliskomisjonis – kell 13: arengutest Prantsusmaal ning Eesti ja Prantsusmaa kahepoolsetest suhetest, kutsutud Eesti suursaadik Prantsusmaal Alar Streimann ja Välisministeeriumi esindaja; arengutest Iraanis, kutsutud Välisministeeriumi esindajad ja Eesti suursaadik Iraanis Marin Mõttus (videokonverents);

korruptsioonivastase erikomisjoni väljasõiduistung – kell 11.30: kohtumine Viimsi vallavanema Siim Kallasega, et saada ülevaade korruptsioonivastase seaduse rakendamisest Viimsi vallavalitsuses.

Sündmus

11. – 12. jaanuar
Riigikaitsekomisjoni liige Johannes Kert külastab Kaitseliidu Alutaguse malevat ning Kohtla-Järve ja Narva linnavalitsusi Ida-Virumaal.

Välislähetused

6. – 11. jaanuar
Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Põhja- ja Baltimaade (NB8) spiikrite visiidil Pekingis Hiinas, kus osaleb kohtumistel Hiina juhtide ja noorte ettevõtjatega.

7. – 13. jaanuar
NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni liige Hannes Hanso osaleb teadus- ja tehnoloogiakomitee tehnoloogia trendide ja turvalisuse alakomitee visiidil Abu Dhabis Araabia Ühendemiraatides.

9. – 11. jaanuar
Riigikogu liige Lauri Luik osaleb Euroopa koolinoorte haridusprojekti raames Londonis Suurbritannias kohtumisel, kus käsitletakse koolinoorte kehalise aktiivsusega seotud küsimusi.

Riigikogu pressiteenistus
Merilin Kruuse
631 6353, 510 6179
[email protected]
päringud: [email protected]

Tagasiside