Riigikogu eelinfo kolmapäevaks, 27. novembriks
Komisjoni istung
väliskomisjonis kell 9.45 – arengutest Gruusias, kutsutud Eesti suursaadik Gruusias Kai Kaarelson (videokonverents); Eesti seisukohtadest 3.–4. detsembril Londonis toimuval NATO riigipeade ja valitsusjuhtide kohtumisel, kutsutud peaminister Jüri Ratas.
Sündmus
Kell 14 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas ning Riigikogu liikmed Annely Akkermann ja Andrei Korobeinik kohtuvad Kanada kindralkuberneri Julie Payettega.
Välislähetused
25.–27. november
Riigikaitsekomisjoni esimees Andres Metsoja, aseesimees Kalle Laanet ning komisjoni liikmed Jaak Juske, Johannes Kert, Leo Kunnas ja Madis Milling on visiidil Eesti esindustesse EL-i ja NATO juures Brüsselis ning NATO peakorterisse Monsis Belgias.
25.–28. november
Majanduskomisjoni esimees Sven Sester osaleb digitehnoloogia teemalisel konverentsil „United Nations XIV Internet Governance Forum“ Berliinis Saksamaal.
27.–29. november
Väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa, aseesimees Marko Mihkelson ning komisjoni liikmed Ruuben Kaalep, Keit Pentus-Rosimannus ja Raivo Tamm on visiidil Pariisis Prantsusmaal.
Riigikogu pressiteenistus
Epp-Mare Kukemelk
631 6356, 515 3903
[email protected]
Päringud: [email protected]