Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 12 – infotund

Riigikogu liikmete küsimustele vastavad infotunnis peaminister Jüri Ratas, haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kaimar Karu.

Jüri Ratas vastab küsimustele eriolukorra tegevuste, COVID-19 testimise laiendamise, võõrtööjõu, kriisiolukorra haldamise muutuste, riigi kaitsevõime, tervisesüsteemi valmisoleku, valeinformatsiooni leviku, eriolukorras tegutsemise, põllumajanduses välistööjõu kasutamise, isikukaitsevahendite hankimisel tehtavate sammude ja kriisijuhtimise ning hambaravi ohutu toimimise kohta.

Mailis Reps vastab küsimusele eriolukorra mõju kohta Eesti haridusele ning küsimustele koolide töökorralduse, erahuvikoolide ja spordiklubide huviharidusteenuse toetuste maksmise ning koduõppe kohta algklassides.

Kaimar Karu vastab küsimustele kriisiabi meetmete ning KredExi meetmete rakendamise võimekuse kohta.

Infotund tõlgitakse viipekeelde, ülekannet saab jälgida Riigikogu kodulehel.

Kell 14 – täiskogu istung

Riigikogu juhatuse valimised.

Valitud juhatus annab vahetult pärast istungi lõppu videopressikonverentsi, mida saab jälgida Riigikogu kodulehe vahendusel. Pressikonverents algab orienteeruvalt kell 16.15-16.30.

Elektrooniliselt esitatud küsimused juhatuse liikmetele palume saata enne pressikonverentsi algust või pressikonverentsi ajal [email protected]. Palun märkige, millist väljaannet esindate ja kellele küsimus on suunatud. Küsimused loetakse ette ja juhatuse liige vastab neile.   

Väljaanded, kes siiski soovivad osaleda pressikonverentsil kaameratega ja teha videoülesvõtteid, palun andke sellest eelnevalt teada aadressil [email protected]. Palun pöörduge samal aadressil ka juhul, kui soovite videopressikonverentsi oma väljaande veebilehel üle kanda.

Komisjonide istungid

kultuurikomisjoni erakorralisel videoistungil – kell 10.15: haridus- ja teadusminister Mailis Repsi ülevaade eriolukorra toimimisest ja mõjudest Haridus- ja Teadusministeeriumi vastutusvaldkonnas;

maaelukomisjoni erakorralisel istungil – kell 10.30: koroonaviiruse COVID-19 levikust põhjustatud raskuste leevendamise abipakettidest põllumajandusele ja maaelule, kutsutud Maaeluministeeriumi ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse esindajad; komisjoni tööst;

rahanduskomisjonis – kell 9: hetkeolukorrast ja otsustatud ning plaanitavatest meetmetest kriisi ohjeldamiseks.

Riigikogu pressiteenistus
Liisa Johanna Lukk
tel 6316456, 53310789
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside