Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 15 – täiskogu istung

Riigikogu kinnitab töönädala päevakorra.

Riigikogu aseesimeeste erakorraline valimine. Hääletamine on hajutatud ja toimub tähestikulises järjekorras viiel hääletamisalal Toompea lossis ja Riigikogu hoones.

Riigikogu liikmete kõnesoovide korral toimub vaba mikrofon.

Kell 11 – komisjonide istungid

Euroopa Liidu asjade komisjoni videoistungil – kell 13.30: komisjoni 2020. aasta II poolaasta kokkuvõttest;

keskkonnakomisjonis – kell 11.10: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine;

kultuurikomisjoni videoistungil – kell 11.10: Rahanduskomisjonile arvamuse andmine Riigikogu otsuse „Riigi pikaajaline arengustrateegia „Eesti 2035ˮ heakskiitmineˮ (262 OE) kohta; teadus- ja arendustegevuse, innovatsiooni ning ettevõtluse arengukavast 2021–2035 ning noortevaldkonna arengukavast 2021–2035; põhikooli ja gümnaasiumi lõpetamisest 2020/2021 õppeaastal, kutsutud haridus- ja teadusminister Liina Kersna;

maaelukomisjonis – kell 11.10: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine;

majanduskomisjoni videoistungil – kell 11.10: arvamuse andmine Riigikohtule: põhiseaduslikkuse järelevalve asjas nr 5-20-12 (EhS § 120 lg 4), kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Kaitseministeeriumi ning advokaadibüroo Sorainen esindajad;

põhiseaduskomisjonis – kell 12: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine (J. Tõnissoni nõupidamisruum);

rahanduskomisjonis – kell 11.15: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine; käibemaksuseaduse ja tolliseaduse muutmise seaduse eelnõu (239 SE) (A. Rei nõupidamisruum);

riigikaitsekomisjonis – komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine; riigikaitsekomisjoni algatatud olulise tähtsusega riiklikust küsimusest „Riigi sõjalise kaitse jätkusuutlik areng“ (J. Tõnissoni nõupidamisruum);

sotsiaalkomisjonis – kell 11.10: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine (O. Strandmani nõupidamisruum);

väliskomisjonis – komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine; arengutest Venemaal, kutsutud Välisministeeriumi esindaja (Riigikogu konverentsisaal);

õiguskomisjonis – kell 11.15: komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine; vangistusseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse (arestimaja ülesannete üleandmine) eelnõu (275 SE);

julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjonis – kell 13.30: komisjoni tööst.

Sündmus

Kell 16 – NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Oudekki Loone osaleb videosilla vahendusel Ukraina-NATO parlamentidevahelise komitee (UNIC) ja poliitikakomitee ühiskohtumisel.

Riigikogu pressiteenistus
Liisa Johanna Lukk
tel 6316456, 53310789
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside