Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 13.30: avalikust konsultatsioonist, mis käsitleb kasutuselt kõrvaldatud sõidukite direktiivi toimivust, kutsutud Keskkonnaministeeriumi ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajad; Rail Balticu projekti arengust, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindajad; Balti elektrisüsteemide ühendamisest Kesk-Euroopaga, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; Eesti seisukohtadest seoses Ühendkuningriigi Euroopa Liidust väljaastumisega, kutsutud Välisministeeriumi esindaja.

Sündmused

Kell 11 – väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa ja komisjoni liikmed kohtuvad Rahvusvahelise Rahuinstituudi asedirektori Adam Lupeliga.

Kell 12.30 – väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa kohtub Türgi suursaadiku Hayriye Kumaşcıoğluga.

Kell 13 – riigikaitsekomisjoni esimees Andres Metsoja ja komisjoni liige Johannes Kert osalevad soomepoiste ja sõjaveteranide auks korraldataval kohtumisel (Soome kaitseatašee residents).

Välislähetused

23.–28. oktoober
Riigikogu liige Yoko Alender osaleb „Mind & Life Europe’i“ konverentsil Münchenis Saksamaal.

26. oktoober – 3. november
Eesti-Hiina parlamendirühma esimees Kalev Kallo ja parlamendirühma liikmed Urmas Espenberg, Toomas Kivimägi (26.10–4.11), Aivar Kokk ja Heljo Pikhof on visiidil Pekingis, Guilinis ja Shanghais Hiinas.

27.–28. oktoober
Maaelukomisjoni esimees Tarmo Tamm ja komisjoni liige Merry Aart osalevad EL parlamentide põllumajanduskomisjonide esindajate kohtumisel Helsingis Soomes.

28.–30. oktoober
Riigikaitsekomisjoni liige Johannes Kert osaleb 5. Euroopa Küberjulgeoleku foorumil „CYBERSEC CEE 2019“ Katowices Poolas.

28.–30. oktoober
Riigikogu liige Siim Kiisler osaleb konverents-ümarlaual „Euroopa silmitsi Euraasiaga“ Visbys Rootsis.

28.–31. oktoober
Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must osaleb Põhjamaade Nõukogu istungjärgul Stockholmis Rootsis.

 

Riigikogu pressiteenistus
Epp-Mare Kukemelk
631 6356, 515 3903
[email protected] 
Päringud: [email protected]

 

 

Tagasiside