Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Sündmused

26. – 28. novembril toimub Saku Suurhallis COSAC konverents – rahvusparlamentide Euroopa Liidu asjade komisjonide täiskogu 58. istung (COSAC). Kahel päeval toimub viis sessiooni, kus käsitletakse Euroopa Liidu tuleviku, digi, rände, julgeoleku ja parlamentide rolliga seotud teemasid.

Delegatsiooni kuuluvad komisjoni esimees Toomas Vitsut, aseesimees Jaak Madison ning liikmed Monika Haukanõmm, Tiina Kangro, Marianne Mikko, Oudekki Loone ja Kalle Palling.

Konverents on avalik ja otseülekannet sellest saab jälgida parleu2017.ee veebilehel, kust leiab ka konverentsi programmi (PDF, 365 kB). Foto- ja/või videomaterjal tehakse esimesel võimalusel kättesaadavaks parleu2017.ee veebilehel ning Riigikogu Flickri kontol ja YouTube’is.

Ajakirjanikel, kes soovivad konverentsi kohapeal kajastada, palume end akrediteerida veebilehel: https://www.riigikogu.ee/en/press-registration-form

Kell 9.45 – Riigikogu esimees Eiki Nestor avab COSACi täiskogu istungi (Saku Suurhall).

Kell 11.30 – Eesti – Ladina-Ameerika parlamendirühma esimees Mart Nutt kohtub Uruguay eelarve ja planeerimise ameti direktori Álvaro Garcíaga.

Kell 12 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa viibib Tartus asespiikri visiidil.

Kell 12.15 – Riigikogu esimees Eiki Nestor ja väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtuvad Brexiti kõneluste Euroopa Liidu pealäbirääkija Michel Barnier’ga.

Välislähetused

27. – 28. november
Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ja aseesimees Johannes Kert osalevad Balti Assamblee ja Põhjamaade Nõukogu presiidiumide kohtumisel Kopenhaagenis Taanis.

27. november – 1. detsember
Riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ning liikmed Ants Laaneots, Madis Milling ja Anneli Ott on visiidil Washingtonis Ameerika Ühendriikides, kus osalevad Eesti ÜRO Julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimise kampaania raames kohtumistel Senatis, Kongressis, mõttekodades ja Kariibi mere maade esindajatega.

27. november – 1. detsember
Õiguskomisjoni liige Liisa Oviir ja Riigikogu liige Terje Trei osalevad konverentsil Women Political Leaders Global Forum (WPL) tippkohtumisel Reykjavikis Islandil.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside