Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjonides

Euroopa Liidu asjade komisjoni istung – kell 12.30: Eesti seisukohad 29. – 30. mail toimuval mitteametlikul linnaarengu ministrite kohtumisel, kutsutud riigihalduse minister Arto Aas; seisukoha andmine ELi määruse eelnõule, millega kehtestatakse eeskirjad CE-märgisega väetisetoodete turul kättesaadavaks tegemise kohta, kutsutud maaeluministeeriumi esindajad; Eesti seisukohad 26. mail toimuval ELi transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu (telekommunikatsioon) istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Kristen Michal; Eesti seisukohad 26.-27. mail toimuval ELi konkurentsivõime nõukogu istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Kristen Michal ning haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi; Eesti seisukohad 30.-31.mail toimuval ELi haridus-, noorte-, kultuuri- ja spordinõukogu kohtumisel, kutsutud haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi ning kultuuriminister Indrek Saar; Eesti seisukohad 29. mail toimuval mitteametlikult põllumajandusministrite kohtumisel, kutsutud maaeluminister Urmas Kruuse.

Kohtumised

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder kohtub Memento Viljandimaa Ühendusega.

Kell 16 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder osaleb Kaitseliidu Sakala maleva juhatuse koosolekul.

Lähetused

18. – 24. mai
Riigikogu liige Imre Sooäär osaleb rahvusvahelisel investeerimis- ja ettevõtlusfoorumil CCISF 2016 ja kohtumistel Hiina turismiettevõtjatega Chongqingis ja Shanghais Hiinas.

21. – 25. mai
Riigikogu liige Mati Raidma osaleb ÜRO humanitaarabi tippkohtumisel Istanbulis, Türgis.

21. – 29. mai
Kultuurikomisjoni aseesimees Aadu Must osaleb Eesti suursaadiku Venemaal Arti Hilpuse juhitava delegatsiooni visiidil Tomskisse.

22. – 23. mai
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling osaleb Eesti, Läti, Leedu ja Poola parlamentide ELi asjade komisjonide esimeeste kohtumisel Riias.

22. – 23. mai
Riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson ning liikmed Oudekki Loone ja Ants Laaneots osalevad Põhjamaade, Balti riikide ja Poola parlamentide riigikaitsekomisjonide iga-aastasel julgeoleku- ja riigikaitsealasel foorumil Bornholmis, Taanis.

22. – 24. mai
Riigikogu esimees Eiki Nestor peab kõne ELi spiikrite konverentsil Luksemburgis.

22. – 24. mai
Väliskomisjoni esimees Sven Mikser ning liikmed Andres Herkel, Juhan Parts, Keit Pentus-Rosimannus ja Henn Põlluaas on väliskomisjoni töövisiidil Pariisis.

22. – 25. mai
Keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra osaleb Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu korraldataval puitarhitektuuri õppevisiidil Londonis.

23. – 24. mai
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Marianne Mikko osaleb monitooringukomitee istungil ja poliitikaasjade ja demokraatia komitee istungil Pariisis.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside