Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjonis

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 13.30: Eesti seisukohad 29.-30. mail toimuval ELi konkurentsivõime nõukogu (siseturg, tööstus ja kosmos) istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Kadri Simson ning ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo; Eesti seisukohad 22.- 23. mail toimuval ELi haridus-, noorte, kultuuri- ja spordinõukogu istungil, kutsutud kultuuriminister Indrek Saar.

Sündmused

Kell 11 – Euroopa Parlamentidevahelise Kosmosekonverentsi (EISC) Eesti eesistumise esinaine Liisa Oviir avab EISCi rahvusvahelise konverentsi kosmose ja ettevõtluse vaheliste seoste teemal, kus osalevad parlamendisaadikud ja kosmosevaldkonna eksperdid üle Euroopa. Eesti on tänavu EISCi eesistujariik, konverents toimub 22. – 23. mail (Tartu Observatoorium).

Kell 13 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Korean Economic Daily ajakirjanikega.

Kell 15 Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa kohtub Armeenia suursaadiku Tigran Mkrtchyaniga.

Välislähetused

20. – 23. mai
Eesti-Küprose parlamendirühma delegatsioon on töövisiidil Küprosel. Delegatsiooni kuuluvad Riigikogu liikmed Meelis Mälberg, Kalle Palling, Oudekki Loone, Taavi Rõivas ja Toomas Kivimägi.

20. – 25. mai
Riigikogu väliskomisjon on töövisiidil Hiina Rahvavabariiki. Delegatsiooni kuuluvad väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson, aseesimees Keit Pentus-Rosimannus ja liikmed Marko Šorin ning Henn Põlluaas.

21. – 22. mai
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Toomas Vitsut ning Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Eesti delegatsiooni liikmed Mart Nutt ja Külliki Kübarsepp osalevad OSCE Parlamentaarse Assamblee raames Põhjamaade ja Balti riikide NB8 kohtumisel Kopenhaagenis, Taanis.

21. – 23. mai
Riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ning komisjoni liikmed Tiit Terik, Ants Laaneots ja Madis Milling osalevad Põhjamaade, Balti riikide ja Poola parlamentide kaitsekomisjonide iga-aastasel julgeolekualasel foorumil Bergenis, Norras.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside