Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 8. aprill

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 11.-12. aprillil toimuval põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil, kutsutud maaeluminister Urmas Kruuse, keskkonnaminister Marko Pomerants; Eesti seisukohad 14.-15. aprillil toimuval mitteametlikul ELi keskkonnaministrite ja transpordiministrite kohtumisel, kutsutud keskkonnaminister Marko Pomerants, majandus- ja taristuminister Kristen Michal; Eesti seisukohad 11. aprillil toimuval mitteametlikul ELi energeetikaministrite kohtumisel, kutsutud majandus- ja taristuminister Kristen Michal; Eesti seisukohad 12. aprillil toimuval mitteametlikul üldasjade nõukogu kohtumisel, kutsutud välisministeeriumi esindaja.

Pühapäev, 10. aprill

Kell 13 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder kohtub Memento Viljandi ühendusega (Sakala keskus Viljandis).

Välislähetused

6. – 8. aprill
Riigikaitsekomisjoni esimees Marko Mihkelson ja väliskomisjoni esimees Sven Mikser osalevad ELi parlamentidevahelise ühise välis- ja julgeolekupoliitika ning julgeoleku- ja kaitsepoliitika konverentsil Haagis.

7. – 8. aprill
Riigikogu liikmed Kalvi Kõva ja Aivar Kokk osalevad Balti Assamblee heaolukomisjoni istungil Vilniuses.

7. – 9. aprill
Riigikogu liige Siim Valmar Kiisler osaleb Norra konservatiivse erakonna HOYRE kongressil Oslos.

10. – 12. aprill
Riigikogu liige Kristjan Kõljalg osaleb Majanduskoostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) fiskaalpoliitika aastakoosolekul Pariisis.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside