Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Nädalal 31.03 – 3.04.2014 istungeid ei toimu.

Esmaspäev, 31. märts

Kell 10 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Tallinna Unistuse lasteaia inimestega ja Reimsi katedraali lastekoori liikmetega (kell 13.45).

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Pärnumaal, kus ta peab väärtuskasvatuse loengu Pärnu-Jaagupi gümnaasiumis ja Pärnu kutsehariduskeskuses ning kohtub kohalike elanikega Pärnu eakate avahoolduskeskuses ja Pärnu rahvusvähemuste seltside esindajatega Pärnu linnavalitsuses.

Teisipäev, 1. aprill

Kell 10 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Tallinna Delfiin lasteaia inimestega.

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Jõgevamaal, kus ta külastab Puurmani lasteaeda Siilipesa, Puurmani mõisakooli ning kohtub Jõgeva maavanema Viktor Svjatõševiga.

Kolmapäev, 2. aprill

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Viljandimaal, kus ta külastab Olustvere teenindus-ja maamajanduskooli ning Viljandi maakonnahaiglat, annab väärtuskasvatuse tunni Viljandi riigigümnaasiumis ning kohtub eakatega Eakate ülikoolis Viljandi linnaraamatukogu saalis.

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on töövisiidil Harjumaal, kus ta annab ühiskonnaõpetuse tunni Jüri gümnaasiumis ja Kose gümnaasiumis ning kohtub Jüri gümnaasiumi ja Kose gümnaasiumi juhtkondadega, Kose valla juhtidega ning kohalike elanikega Kose päevakeskuses.

Neljapäev, 3. aprill

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Valgamaal, kus ta annab ühiskonnaõpetuse tunni Valga vene gümnaasiumis ning kohtub venekeelse elanikkonnaga Puuetega inimeste kojas ja kohalike elanikega Puka rahvamajas.

Kell 10 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Tallinna Päikesejänku lasteaia inimestega, Tallinna Magdaleena lasteaia inimestega (kell 11.30), Tallinna Laagna gümnaasiumi 9. klassi õpilastega (kell 13) ja Gustav Adolfi gümnaasiumi 9. klassi õpilastega (kell 14).

Kell 12 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas osaleb Tallinna ülikooli riigiteaduste instituudi üliõpilasnõukogu Civitas korraldataval Riigikogu simulatsioonil Tallinna ülikoolis. Simulatsioonil osalevad riigiteadlased, avaliku halduse tudengid ja Eesti noorteühenduste liidu liikmed.

Reede, 4. aprill

Kell 9.45 – Riigikogu esimees Eiki Nestor avab Riigikogu simulatsiooni istungi Riigikogu istungisaalis, kus poliitikast huvitatud noored proovivad tööd Riigikogu liikmetena. Simulatsiooni korraldavad Tallinna ülikooli riigiteaduste instituudi üliõpilasnõukogu Civitas koostöös Tallinna tehnikaülikooli sotsiaalteaduskonna üliõpilasnõukogu ja Eesti noorte ühenduste liiduga.

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Tartus.

Välislähetused

30. märts – 2. aprill
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb Põhjamaade ja Balti riikide parlamentide väliskomisjonide esimeeste kohtumisel Thbilisis, Gruusias.

1. – 2. aprill
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Arto Aas ning liikmed Erki Nool, Kalle Palling ja Kadri Simson on töövisiidil Brüsselis.

2. – 4. aprill
Riigikogu liige Olga Sõtnik osaleb Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsiooni (OECD) kõrgetasemelisel globaalsel foorumil “Naiste osalemine avaliku elu juhtimises” Pariisis.

3. – 4. aprill
Rahanduskomisjoni esimees Sven Sester osaleb Balti Assamblee töörühma koosolekul Riias.

3. – 7. aprill
Riigikogu liige Väino Linde osaleb Ungari parlamendi valimiste vaatlemisel Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Parlamentaarse Assamblee delegatsiooni koosseisus Budapestis.

2. – 6. aprill
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma (3.-5.04) osalevad Euroopa Liidu liikmesriikide parlamentide vahelisel ühise välis- ja julgeolekupoliitika ning ühise julgeoleku- ja kaitsepoliitika konverentsil Ateenas.

6. – 8. aprill
Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb ELi parlamentide spiikrite konverentsil Vilniuses.

6. – 11. aprill
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Liisa-Ly Pakosta ning liikmed Mailis Reps (5-11.04), Ester Tuiksoo ning Rait Maruste (6-10.04) osalevad ENPA 2014. aasta istungjärgu kevadisel täiskogu osaistungil Strasbourgis. Reps osaleb monitooringukomitee Ukraina raportöörina kiireloomulisel Ukraina arutelul 10. aprillil. Pakosta esitab 8. aprillil toimuval osaistungil küsimuse Ukraina peaminister Arsenii Yatseniukile.

6. – 14. aprill
ENPA Eesti delegatsiooni liige Margus Hanson osaleb ENPA 2014. aasta istungjärgu kevadisel täiskogu osaistungil Strasbourgis ja ENPA delegatsiooni koosseisus Makedoonia presidendi valimiste missioonil Skopjes. 9. aprillil toimuval osaistungil peab Hanson kõne küberjulgeoleku ja interneti teemalisel arutelul.

Riigikogu pressiteenistus
 

Tagasiside